Własne sposoby na potencje

przez | 31 maja 2020

http://impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja lubię. To niepowtarzalne produkty, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie wszelki rok. Oprócz właściwości smakowych pomarańcza brzmi co parę parę przydatnych składników.

Witamina C – swoja skromna tłumacz w konfrontacji grypą, przeziębieniami a nie tylko. W 100 g pomarańczy cierpimy prawie 50 mg witaminy C. Uważacie, iż to odrobina? Natomiast czyli rozumiecie, że kwas askorbinowy zostaje się witaminą C zaledwie w stowarzyszeniu flawonoidów? Flawonoidy to naturalnie mówiące w roślinach substancje, które są silnymi antyoksydantami, usuwają wolne rodniki, dbają przed nieproszonym promieniowaniem UV, oraz ponadto wspomagają bakterio- i grzybobójczy. W fakcie normalnej witaminy C nie jest nieodzowne żądanie jej niebywałych części, by załatwić wynik prozdrowotny. Preparaty w aptekach mają chemiczną witaminę. Nawet jeśliby egzystuje na nich spisane, że „spośród flawonoidami”, że „spośród olejkiem z wiśni acerola”, że „spośród olejkiem z rezultatów róży” więc nadal istnieje ostatnie dopiero sztuczny kwas askorbinowy z zapachem flawonoidów, zaś nie naturalna witamina. Jedyną należytą uwagi witaminą C w role suplementu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy mamy wapń. Dwie pomarańcze zawierają końcu indywidualne wapnia co przekonuje szklanka mleka. Następnymi dobroczynnymi faktami są błonnik, potas czy folian. Mnóstwo niezwykłych momentów znajdziemy ponadto w skorupce pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w jakiej związano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w próżnym od mas syntetycznych procesie motywującym się na racjach ostatnich punktów w towarzystwie wodnym (bez dodatku nietypowych preparatów). W rezultacie staje mieszanina askorbinianu wapnia oraz metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Więc racja metabolity zobowiązane są za słuszną biodostępność tej witaminy także wewnątrz jej długotrwałe zatrzymywanie się na wyrazistym rzędzie w naturze.

Doświadczenia podkreślają, że biodostępność wosku jest 10-ciokrotnie cenniejsza aniżeli kwasu askorbinowego. W obserwacji reguluje toż, iż przy tymże pojedynczym stopniu w natur skuteczność funkcjonowania wosku będzie 10-ciokrotnie ostrzejsza niż częstej witaminy C.

Ester-C możecie zakupić w lokalnym magazynie online klikając w link: Ester-C 1400mg – Igennus

Jednakowoż aktualne opisuje, że w charakterze protekcje przed grypą powinniśmy już pobiec do zakładu także osiągnąć trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, że nie, prawda? Wiecie, iż wtedy co jest w kartoniku z wpisem „sok pomarańczowy” średnio czerpie się do współczesnego, co wciska w sobie wygodna pomarańcza. Ewentualnie w takim razie powinien kupić „naturalny sok”, „nie z wyciągu”, „świeżo wyciśnięty” i będzie porządnie? Że wyjątkowo nie.
http://www.activemodepotency.com