Spraw, że kobiety będą się o Ciebie biły!

przez | 9 października 2019

Alluramin to feromony dla ludzi. Ich skład znaczy w cali naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie przychodzą na wzbudzanie pożądania fizycznego i uroda mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich robienie dopomoże wykreować atmosferę zaufania i planowania, w jakiej pozostałe kobiety będą Owi szczególnie przyzwoite i spokojne. Oddziaływanie feromonów jest doskonale czyste i subtelne, ze powodu na to, iż są to bezwonne substancje. Obejmują one nie tylko środek do sukcesu na wizycie, czy imprezie, a jeszcze w sklepie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz zrobisz aurę zaufania i oczekiwania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w środowisku
pozostajesz w postaci dominatora i prowadzącemu
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe drogi oraz otrzymasz akceptację innych ludzi

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w znaczeniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wykonują przez około 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, a ściśle mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w wpływaniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do rodziny infochemicznej, które właśnie mieszkają w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Składa się jednakże, że substancje te nie mają żadnego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne prace w zwykłym życiu każdego człowieka m.in. wyrażają kontrolę i zezwalają na poznanie się spośród otoczenia, znamiennie działają na pewność siebie, a jeszcze – co dla części jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów otwiera się w czasie, kiedy przybędą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak grają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz wspomagają w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych danych na swój problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie czynniki są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym uruchamiają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów podejmuje się dlatego w ludzkiej podświadomości.

alluramin

www.Alluramin24.com