Marzyłeś o doskonałej formie, jednakże trudno o taki efekt? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

przez | 9 października 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najzdrowsze aktywne pierwiastki wykonują Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki tak trudno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus umożliwi Ci wykuć mięśnie ze zwykli oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie góry i energii jeszcze nie nie było właściwie przystępne i szybkie.
Cerberus

Gdy pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który powoduje na konwersję androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ów znaczy to Twoim wrogiem. Cerberus jest niezawodnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i podtrzymuje poziom testosteronu na wysokim poziomie. To wszystko bez końców ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj razem z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak pracowałeś w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Wykazałoby się, że istnieje słabości do czynienia mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad naszym ciałem i zestawem prawidłowej diety nauczyły go jak prawidłowo myśleć o siebie. Tę wiedzę kieruje naszym podopiecznym.

Cerber to możny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )