Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo pochodzące z powszechnych elementów wzmacniających, jakie kryją się w tym serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji że i czuć różnicę. To znakomita formuła, która przechowuje się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawidłowych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych spośród nimi zalet. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży doprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co ma niezbyty dowód że warto zastosować z plusów tego sposobu osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

ProEngine

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso