Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj żale, niezadowolenia i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi pewnym z najdynamiczniejszych a bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma znaczącą symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia dobro oraz zajmuje dobrą energię.

Świeca robiona jest ręcznie z czystego wosku, posiada knot nasączony olejkami i wyciągami z nadzwyczaj bogatych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału konieczna jest wyjątkowo odpowiednia formuła, która była brana tylko w starożytności; to swoiste zaklęcie ochronne, które zamierza ochraniać przed szkodliwą energią z zewnątrz, zniszczeniami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza służenie wielowymiarowe. Nie tylko strzeże przed zniszczeniem oraz oczyszcza, ale jednocześnie unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa poważną wagę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz wyciszenia umysłu, co we nowoczesnym świecie jest znacznie ważne. Ale sam proces odprawiania rytuału wymaga jedynie paru przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem potrzeba wyłącznie skupić się na punktu, który zamierzamy kupić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

Kankusta Duo

Knee Active Plus