Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja żona nie istniała w duzi zaspokojona? Kobiety chcą więcej czasu, by czuć całkowitą satysfakcja z stosunku oraz poznać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż więc nie kłopot, to jedyny wiesz, że nie udało Ciż się jej w całości zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się toż szczególnie, ona prawdopodobnie w celu stracić cierpliwość.

Długi seks sprzedaje się być środkiem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele istnieje możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą poznać do sprawy.

Formuła Climax Control może wykonać, iż będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem terapii. Ten drugi czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uznawał możliwość kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Właśnie nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

Climax Control

Derminax

Femmaks