Sposoby na silniejszą erekcję

przez | 14 marca 2015

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Znanych jest parę łatwych strategii, pozwalających wypracować silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco silna lub jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz kilka rad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę prostych metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego kamagra uszczuplenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że spada przepływ krwi do członka w czasie seksu. Jeśli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tłuszczu w twoim organizmie to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś grubasem to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może również oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.