9 przepisów na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i towarzyszki satysfakcja ze zbliżenia była o wiele większa.

Oto parę prostych wskazówek, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania udowodniły, iż kontakt fizyczny ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – do takiego wniosku doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słoneczne obniżają poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Światło z solarium też daje takie wyniki.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Stwierdzili oni, iż filmy romantyczne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 procent. Największym twoim problemem będzie odszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i wzwody są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Pij sok z granatu
Każdego dnia pij szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, levitra tanio
iż owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego sprawia, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie powiększa transport krwi do penisa – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wytwarzanie fal alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli facet konsumuje zbyt mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Wobec tego należałoby włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w papierosach może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do członka. Pewne doświadczenie wykazało, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że wzwody będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy także o innych ujemnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra w zelu